Dlaczego warto by biuro rachunkowe dodało się do Sprawdzonego Księgowego?

Dlaczego warto by biuro rachunkowe dodało się do Sprawdzonego Księgowego?

Katalog sprawdzonyksiegowy.pl to szereg korzyści zarówno dla poszukujących księgowego, jak i osób prowadzących własne biuro rachunkowe. W przypadku księgowych usługa proponuje dostęp do szeregu przydatnych funkcji, które w widoczny sposób usprawniają promocję danej oferty. Czyni to ich bardziej widocznymi na mapie księgowości w danym mieście.

Sprawdzony Księgowy został zaprojektowany w taki sposób, aby bez problemu umożliwić klientowi odnalezienie twojego biura księgowego. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik lokalizacyjnych staniesz się o wiele bardziej zauważalny dla poszukującego klienta. Kolejnym atutem przemawiającym za dodaniem twojego biura jest fakt, że wyszukiwarka Sprawdzonego Księgowego oprócz lokalizacji opiera się przede wszystkim na porównywaniu ofert oraz opiniach klientów. Dzięki temu nie ma mowy o konkurencji generującej sztuczną reklamę dla mniej atrakcyjnej oferty od twojej. Nawiązując współpracę z serwisem zyskujesz również możliwość uzyskania specjalnej rekomendacji właścicieli – co  w realny sposób zwiększa grono odbiorców twojej usługi.

Obecność twojego biura rachunkowego na Sprawdzonym Księgowym zapewnia także dostęp do szeregu innych rozwiązań, które zwiększą efektywność i prestiż twojej firmy. Znajduje się wśród nich min. dostęp do platformy księgowej Xenga, która jest nowoczesnym asystentem biura rachunkowego. Zapewnia on sprawną obsługę i zarządzanie finansami firmy, pozwalając na błyskawiczny eksport informacji do wykorzystywanego przez Ciebie programu księgowego. Dzięki temu masz łatwy dostęp do wszystkich danych i przyśpieszasz komunikację z klientami. Dane są zabezpieczone przy pomocy szyfrowania i zapasowej kopii, co gwarantuje najwyższy standard ochrony. Obecność w katalogu Sprawdzony Księgowy pozwoli Ci również na nawiązanie współpracy z dowolną ilością wybranych przez ciebie oddziałów banku PKO czy udział w wielu dodatkowych projektach.

Jak więc widać, zamieszczenie swojej oferty na sprawdzonyksiegowy.pl to coś więcej niż tylko zaprezentowanie się w kolejnym katalogu firm. To również szereg korzyści, które w realny sposób wyróżnią twoje biuro rachunkowe na tle ogromnej konkurencji, zwiększając zarówno jego profesjonalizm, jak i liczbę klientów.

You might also like

Wiadomości 0 Comments

Obowiązek rejestracji kart pre-paid do 2 stycznia może doprowadzić do paraliżu telekomunikacyjnego

Projekt ustawy antyterrorystycznej zakłada obowiązek rejestracji kart pre-paid do 2 stycznia 2017 roku. Osoby, które nie podadzą operatorom swoich danych, muszą się liczyć z wyłączeniem telefonów. Dotyczy to ponad 20 mln Polaków.

Wiadomości 0 Comments

Czym charakteryzuje się Intrastat?

UE od wielu lat zabiega, aby czynności dokonywane na terenie Wspólnoty przebiegały uczciwie i z poszanowaniem podstawowych zasad handlowych. Nie powinien zatem zaskakiwać fakt, że od jakiegoś czasu działa tzw.

Wiadomości 0 Comments

Instytucje finansowe nie są gotowe technologicznie na nowe unijne przepisy

Termin wdrożenia kluczowej dyrektywy MiFID II został przełożony na styczeń 2018 roku. Nowe przepisy dotyczące rynku finansowego, które mają zwiększyć przejrzystość i bezpieczeństwo klientów, wymagają nierzadko przebudowy systemów informatycznych. Polskie instytucje

3 komentarze

 1. agula
  30 grudnia, 15:57 Reply
  Moim zdaniem biuro, które jest dodane do tego rejestru jest bardziej pewne i zaufane.
 2. Michał
  28 stycznia, 14:09 Reply
  Jeśli prowadzisz własną firmę, nie znasz się na księgowości, nie zatrudniasz księgowej, nie pozostaje Ci nic innego jak zacząć współpracę z biurem rachunkowym. Dla wielu podatników otwierających własny interes, kwestie księgowe często przyprawiają ich o bóle głowy. Sumienne i terminowe rozliczanie się z podatków odgrywa jednak kluczową rolę i rzutuje na aktualną sytuację finansową przedsiębiorstwa. Księgowość jest fundamentem każdej firmy. Prowadzenie księgowości to przede wszystkim prawidłowe rozliczenia podatkowe oraz stałe monitorowanie finansów przedsiębiorstwa. Bez odpowiednich rozliczeń, przedsiębiorstwo jest narażone na konsekwencje finansowe i ponadprogramowe wydatki, które mogą nie tylko uszczuplić stan pieniędzy w kasie ale i negatywnie wpłynąć na reputację firmy. Nasze Biuro Rachunkowe KAWECCY s.c. z siedzibą w Będzinie pomaga firmom rozwiązać te skomplikowane problemy. Kaweccy s.c. 42-500 Będzin woj. śląskie tel. 509 050 305, 505 100 668. www.kaweccygroup.pl
 3. mrio
  01 lutego, 07:49 Reply
  Oczywiście, jeżeli dane biuro byłoby dodane do sprawdzonego księgowego, to o wiele lepiej by się je wybierało.

Leave a Reply