Komórki lokatorskie – oferta producenta z Rzeszowa – DR Construct

Komórki lokatorskie – oferta producenta z Rzeszowa – DR Construct

W nowoczesnym budownictwie powszechnie stosowaną opcją są aktualnie komórki lokatorskie, które pełnią rolę dodatkowej przestrzeni magazynowej dla właścicieli mieszkań. Są one wydzielone z właściwej powierzchni mieszkalnej, co sprawia, że przedmioty, narzędzia czy urządzenia, które nie są nam niezbędne na co dzień, mogą być właśnie przechowywane w komórkach lokatorskich. Pozwalają one również swobodnie chować w tej przestrzeni chociażby rowery.

Jakie są dostępne warianty komórek lokatorskich w DR Construct?

Przygotowaliśmy dwa rodzaje pomieszczeń, które są zróżnicowane pod względem wymiarów, dzięki czemu będą one mogły być dopasowane do możliwości przestrzennych, ale także potrzeb naszych klientów. Ich montaż jest bardzo szybki, a zastosowane ścianki ażurowe są jednocześnie bardzo wytrzymałe, jak i niezwykle efektowne. Wychodzimy z założenia, że pomieszczenie gospodarcze, mimo swojej funkcji magazynowej, może być wykonane nadzwyczaj estetycznie. Takie też konstrukcje proponujemy naszym klientom – wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz w pełni designerskie.

Oferowane przez nas komórki lokatorskie zapewniają także bardzo dobrą wentylację w ich wnętrzu. Nieustanna cyrkulacja powietrza przekłada się na wyeliminowanie ryzyka powstawania wilgoci, która mogłaby być katastrofalna w skutkach dla przechowywanych przedmiotów. Dzięki temu nasz klient zyskuje możliwość składowania w pomieszczeniu nie tylko rowerów, narzędzi oraz innego sprzętu, ale także kartonów z ozdobami świątecznymi, czy pamiątkami. Pełna ergonomia!

Czym jest komórka lokatorska – część składowa lokalu mieszkalnego?

Część składowa, czyli np. garaż, komórka lokatorska czy piwnica to takie pomieszczenie, które przynależy bezpośrednio do mieszkania i charakteryzuje się brakiem odrębnego prawa własnościowego. Nie może więc podlegać sprzedaży jako samoistna przestrzeń – zawsze idzie w parze z lokalem mieszkalnym, nawet jeżeli nie znajduje się ono w jego bliskim sąsiedztwie, np. za ścianą.

Komórka lokatorska typ MGW-S

System Podziału Pomieszczeń MGW-S Sporą funkcjonalnością odznaczają się komórki lokatorskie wykonane w rodzaju MGW-S, przede wszystkim ze względu na wykorzystanie lameli z właściwie dobranymi odstępami, wynoszącymi mniej więcej 35 mm. W ten sposób każdy użytkownik zachowa swoją prywatność, ale również umożliwi to właściwą wentylację tej przestrzeni.

Komórka lokatorska typ MGW-G

System Podziału Pomieszczeń MGW-G W ramach możliwości MGW-G klienci mogą otrzymać komórki lokatorskie, w których podstawami są profile „C”, z których każdy charakteryzuje się wielkością wynoszącą 38×18 mm. Zastosowano w nich również elementy mające na celu zwiększenie wytrzymałości całego układu, a także poszczególnych lameli.

You might also like

Wiadomości 2 komentarze

Przelew nie tam gdzie trzeba? Bank nie ma obowiązku Ci pomóc

W dobie urządzeń mobilnych i nawału obowiązków, tysiące razy dziennie zdarza się, że ktoś wysyła przelew w pośpiechu, nie sprawdzając dokładnie czy dane odbiorcy zostały wpisane poprawnie. A szkoda, bo

Wiadomości 0 Comments

W przyszłym tygodniu Senat zajmie się ustawą o instytutach badawczych

Na najbliższym posiedzeniu Senat zajmie się ustawą o instytutach badawczych, która zwiększa wpływ ministrów na działanie tych jednostek. Nowelizacja zakłada m.in., że minister może bez konkursu powoływać dyrektora instytutu badawczego i jego

Wiadomości 0 Comments

Jedną z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi polskiej gospodarki będzie lotnictwo

Jak podkreśla wicepremier Jarosław Gowin, polskie firmy z branży lotniczej mają duży potencjał, a wesprzeć je mogą zamówienia sprzętu dla wojska. Na wygrane przetargi liczy także lider rynku, świętujący 60-lecie rozpoczęcia produkcji

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply