Komórki lokatorskie – oferta producenta z Rzeszowa – DR Construct

Komórki lokatorskie – oferta producenta z Rzeszowa – DR Construct

W nowoczesnym budownictwie powszechnie stosowaną opcją są aktualnie komórki lokatorskie, które pełnią rolę dodatkowej przestrzeni magazynowej dla właścicieli mieszkań. Są one wydzielone z właściwej powierzchni mieszkalnej, co sprawia, że przedmioty, narzędzia czy urządzenia, które nie są nam niezbędne na co dzień, mogą być właśnie przechowywane w komórkach lokatorskich. Pozwalają one również swobodnie chować w tej przestrzeni chociażby rowery.

Jakie są dostępne warianty komórek lokatorskich w DR Construct?

Przygotowaliśmy dwa rodzaje pomieszczeń, które są zróżnicowane pod względem wymiarów, dzięki czemu będą one mogły być dopasowane do możliwości przestrzennych, ale także potrzeb naszych klientów. Ich montaż jest bardzo szybki, a zastosowane ścianki ażurowe są jednocześnie bardzo wytrzymałe, jak i niezwykle efektowne. Wychodzimy z założenia, że pomieszczenie gospodarcze, mimo swojej funkcji magazynowej, może być wykonane nadzwyczaj estetycznie. Takie też konstrukcje proponujemy naszym klientom – wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz w pełni designerskie.

Oferowane przez nas komórki lokatorskie zapewniają także bardzo dobrą wentylację w ich wnętrzu. Nieustanna cyrkulacja powietrza przekłada się na wyeliminowanie ryzyka powstawania wilgoci, która mogłaby być katastrofalna w skutkach dla przechowywanych przedmiotów. Dzięki temu nasz klient zyskuje możliwość składowania w pomieszczeniu nie tylko rowerów, narzędzi oraz innego sprzętu, ale także kartonów z ozdobami świątecznymi, czy pamiątkami. Pełna ergonomia!

Czym jest komórka lokatorska – część składowa lokalu mieszkalnego?

Część składowa, czyli np. garaż, komórka lokatorska czy piwnica to takie pomieszczenie, które przynależy bezpośrednio do mieszkania i charakteryzuje się brakiem odrębnego prawa własnościowego. Nie może więc podlegać sprzedaży jako samoistna przestrzeń – zawsze idzie w parze z lokalem mieszkalnym, nawet jeżeli nie znajduje się ono w jego bliskim sąsiedztwie, np. za ścianą.

Komórka lokatorska typ MGW-S

System Podziału Pomieszczeń MGW-S Sporą funkcjonalnością odznaczają się komórki lokatorskie wykonane w rodzaju MGW-S, przede wszystkim ze względu na wykorzystanie lameli z właściwie dobranymi odstępami, wynoszącymi mniej więcej 35 mm. W ten sposób każdy użytkownik zachowa swoją prywatność, ale również umożliwi to właściwą wentylację tej przestrzeni.

Komórka lokatorska typ MGW-G

System Podziału Pomieszczeń MGW-G W ramach możliwości MGW-G klienci mogą otrzymać komórki lokatorskie, w których podstawami są profile „C”, z których każdy charakteryzuje się wielkością wynoszącą 38×18 mm. Zastosowano w nich również elementy mające na celu zwiększenie wytrzymałości całego układu, a także poszczególnych lameli.

You might also like

Wiadomości 0 Comments

Pożyczki zamiast dotacji unijnych. Więcej firm i projektów otrzyma finansowe wsparcie

Od 2023 wsparcie unijne będzie zdecydowanie mniejsze niż obecnie. Aby wzrost gospodarczy osiągnięty dzięki środkom unijnym był impulsem do dalszego rozwoju, na większą skalę powinny być stosowane instrumenty zwrotne, czyli

Wiadomości 1Comments

Wszystko o naliczaniu opłat komorniczych

Już jakiś czas duża część osób ma duże problemy materialne. Realia nie są łatwe, a sytuacja gospodarcza nadal się pogarsza. Niektórzy zaciągnęli kredyty, inni kupują na raty lub pożyczają od

Wiadomości 0 Comments

Czym charakteryzuje się Państwowa Inspekcja Pracy?

W zgodzie z ustaleniami zamieszczonymi w Kodeksie pracy działają instytucje, które nadzorują firmy oraz jakość na miejscach pracy. Wśród nich jest Państwowa Inspekcja Sanitarna, która posiada szeroki zakres zobowiązań oraz

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply