Czy Elektroniczny Urząd Podawczy jest potrzebny?

Czy Elektroniczny Urząd Podawczy jest potrzebny?

Do priorytetów ZUS należy szybka i skuteczna obsługa klientów. Aby poprawić poziom usług wprowadzono Elektroniczny Urząd Podawczy, który ograniczy kolejki w urzędach i skutecznie rozwiąże problemy. Czym się trudni? Kiedy jest wykorzystywany?

Najważniejszym powodem otwarcia Elektronicznego Urzędu Podawczego jest opcja przesyłania wielu wniosków i formularzy dla ZUS za pośrednictwem internetu. Inaczej mówiąc funkcjonuje platforma, która pozwala przeglądać i przekazywać wiele pism i dokumentów.

Jednocześnie warto wiedzieć, że wszystkie przesłane pliki są odbierane poważnie i posiadają taką samą wartość jak te, które dostarcza się osobiście. Korzystając z aplikacji można oszczędzać czas na stanie w kolejce oraz załatwić formalności bez wychodzenia z domu.

Po złożeniu wybranego wniosku lub pisma system przekazuje dwie informacje. Jedna uświadamia użytkownika o przesłaniu} pliku, a druga w momencie rozpatrywania przez urzędnika znajdującego się w placówce stacjonarnej.

red. Justyna Błahut
gazetaprawo.net

You might also like

Ubezpieczenia 0 Comments

Czy Elektroniczny Urząd Podawczy jest potrzebny?

Do obowiązków ZUS-u należy ekspresowa i skuteczna obsługa klientów. Aby podnieść jakość usług wprowadzono Elektroniczny Urząd Podawczy, który powinien zmniejszyć kolejki w instytucjach i skutecznie rozwiązywać nieprawidłowości. Czym się zajmuje?

Ubezpieczenia 1Comments

Jak otrzymać świadczenie z polisy po stracie najbliższych

Po śmierci bliskiej osoby rzadko zastanawiamy się nad kwestiami polisy ubezpieczeniowej. Żadne pieniądze nie zastąpią bowiem jej życia. Jednak wsparcie finansowe w tak trudnych chwilach będzie nieocenioną pomocą dla najbliższych.

Ubezpieczenia 0 Comments

Które ubezpieczenie mieszkaniowe najlepsze?

Kupno mieszkania to odpowiedzialna i kosztowna inwestycja. Warto zatem odpowiednio zatroszczyć się o posiadany lokal i opłacić ubezpieczenia. Każdy zainteresowany ma do wyboru wiele pakietów, które różnią się udostępnianymi opcjami

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply