Co zrobić ze starym grzejnikiem łazienkowych

Co zrobić ze starym grzejnikiem łazienkowych

Stary grzejnik łazienkowy może być nie tylko nieestetyczny, ale również nieefektywny w zakresie ogrzewania pomieszczeń. Warto wiedzieć, że istnieje kilka sposobów na jego recyklingowanie lub wykorzystanie w innym celu. W tym artykule podamy kilka pomysłów na to, co ze starym grzejnikiem łazienkowym.

Zutylizuj go

Jeśli Twój stary grzejnik łazienkowy jest zniszczony lub nie nadaje się do użytku, najlepszym sługą jest jego zutylizacja. Nie należy wyrzucać go wraz ze zwykłymi odpadami, ponieważ zawiera on materiały szkodliwe dla środowiska, takie jak ołów i rtęć. Możesz przejść do specjalnego punktu zutylizowania lub skorzystać z usług firmy działających tego typu recyklingu.

Przerób na mebel

Stary grzejnik łazienkowy może sprawić, że wrócisz do domu. Możesz go przerobić na mebel – na przykład stolik kawowy lubkę. W tym celu należy przywrócić działanie części elektrycznych i hydraulicznych, a następnie zabezpieczyć przed korozją i pomalować na odpowiedni kolor.

Zmień jego przebieg

Stary grzejnik łazienkowy może być również wykorzystany w zupełnie inny sposób, na przykład jako stojak na urządzenie. W tym celu wystarczy zamocować go w miejscu i dodać haczyki lub uchwyt na urządzenie. Możesz również użyć go jako stojak na kwiaty lub inny element dekoracyjny.

Przerób na wieszak

Jeśli masz trochę wpraw w ręcznych pracach, możesz przerobić stary grzejnik łazienkowy na wieszak na ubrania. W tym celu należy osłabić działanie części elektrycznych i hydraulicznych, a następnie wykonać haczyki lub druty do wstrzymania materiału. Taki wieszak może stać się dekoracją twoich pomieszczeń.

Oddaj go do skupu

Jeśli Twój stary grzejnik łazienkowy jest jeszcze w dobrym stanie, ale po prostu chcesz go zastąpić na nowy model, możesz spróbować przejść do sklepu. W ten sposób zarobisz trochę pieniędzy, a znajdziesz nowego właściciela.

Sprawdź ofertę na stronie Producenta grzejników https://grzejniki-proterm.pl/11-grzejniki-lazienkowe

You might also like

Wiadomości 0 Comments

Reforma administracji podatkowej ma zwiększyć ściągalność podatków

Przychody z podatków VAT i CIT są coraz niższe. W ubiegłym roku luka podatku od towarów i usług była szacowana na 53 mld zł, o 12 mld więcej niż rok wcześniej. Dzięki zmianom w organizacji

Wiadomości 0 Comments

Korzyści (podatkowe, spadkowe, społeczne) wynikające z założenia Fundacji Rodzinnej

Firmy rodzinne miały duże ograniczenia pod względem przekazania ich działalności kolejnym pokoleniom. Zarządzanie przedsiębiorstwem po śmierci właściciela wymaga zaangażowania co najmniej jednej osoby. Poza tym w momencie, kiedy spadkobierców jest

Wiadomości 0 Comments

Największa na świecie kancelaria doradztwa prawnego otworzyła w Warszawie centrum biznesowe

Grupa Dentons, największa na świecie kancelaria doradztwa prawnego, która otworzyła w Warszawie centrum usług wspólnych, podkreśla, że o wyborze lokalizacji zadecydował dostęp do wykwalifikowanej kadry, atrakcyjna cena wynajmu, nowoczesne otoczenie biznesowe oraz infrastruktura

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply