Liberty promuje OC i AC z Audioteką

Liberty promuje OC i AC z Audioteką

Liberty Ubezpieczenia razem z Audioteka.pl przygotowała wspólną promocję dla kierowców zainteresowanym polisą komunikacyjną OC lub AC. Każda osoba, która przy zakupie przez internet lub telefon polisy poda odpowiednie hasło – będzie mogła ściągnąć z serwisu audiobooki o wartości do 100zł.

Zakup OC premiowany jest doładowaniem o wartości 50 zł brutto, a pakiet OC + AC o wartości 100 zł brutto. Akcję wspiera targetowana kampania marketignowa.

-Coraz więcej kierowców prowadzi samochód słuchając audiobooków. Postanowiliśmy wykorzystać ten trend nawiązując współpracę z Audioteka.pl. Serwis ma w swojej ofercie ponad 5 tys. tytułów – każdy znajdzie więc coś dla siebie lub swoich dzieci- komentuje Justyna Kowalczyk, kierownik sprzedaży internetowej Liberty Ubezpieczenia.

Polisy komunikacyjne Liberty Ubezpieczenia dostępne są w dwóch w pakietach: OC + Mini Assistance + Zielona Karta, OC + AC Standard + Mini Assistance + Zielona Karta. Dodatkowo, do ubezpieczenia OC kazdy Klient ma możliwość dokupienia ubezpieczenia Premium Assistance oraz NNW. Ponadto w ramach pakietu OC+AC Standard ubezpieczający może wybrac jedna z opcji likwidacji szkód: Warsztat lub Warsztat Plus.

Audioteka.pl to serwis internetowy zajmujący się dystrybucją audiobooków w formacie do bezpośredniego pobrania i odtwarzania na komputerze, odtwarzaczach mp3, telefonach komórkowych, sprzęcie domowym i odtwarzaczach samochodowych (z płyty CD lub pamięci flash).

Regulamin promocji dostępny jest na www.lu.pl .

Źródło: Liberty Group

You might also like

Ubezpieczenia 0 Comments

Kupiliśmy ubezpieczenia przez telefon i Internet za 800 mln zł

W pierwszych dziewięciu miesiącach 2014 r. ponad 4 mln umów ubezpieczenia przez telefon i Internet. To niemal tyle samo, ile rok wcześniej. Zapłaciliśmy za to 801 mln zł składek, o

Ubezpieczenia 0 Comments

Wolontariusze Fundacji PZU ponownie zadbają o bezpieczeństwo na drogach

W najbliższy świąteczny weekend (31.10-2.11) na polskich drogach spotkamy wolontariuszy Fundacji PZU. Będą przypominać pasażerom o wpływie, jaki mają na bezpieczeństwo na drodze. To już druga odsłona wspólnych patroli Policji

Ubezpieczenia 0 Comments

Stabilne wyniki PZU: 3 mld zł zysku w 2014 roku

Pomimo niesprzyjających warunków regulacyjnych i gospodarczych wynik finansowy Grupy PZU za 2014 rok wyniósł blisko 3 mld zł. Składki przypisane brutto urosły o 2,5% względem roku 2013 i zamknęły się

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply