Którą lokatę powinien wybrać klient indywidualny?

Którą lokatę powinien wybrać klient indywidualny?

W dzisiejszych czasach problemy finansowe nie są niczym nadzwyczajnym. Dotykają w zasadzie wszystkich obywateli, w różnych okolicznościach i z różnych powodów. W konsekwencji trzeba szukać skutecznych sposób na załatanie dziury budżetowej oraz odzyskanie stabilizacji. Nie jest to łatwe i zazwyczaj kończy się dużym kredytem i zabójczymi ratami, których nie można systematycznie spłacać. Z tego powodu o swojej przyszłości ekonomicznej warto pomyśleć wcześniej i poczynić kroki zmierzające do gromadzenia oszczędności i ich pomnażania. W tym celu najlepiej udać się do banku i wybrać atrakcyjną lokatę dla klientów indywidualnych, która odpowiada na prywatne oczekiwania oraz daje oczekiwane zyski. Dlaczego lokaty stały się tak popularne w Polsce? W jaki sposób dokonać mądrego i odpowiedzialnego wyboru?

finanse oszczedzanie

Po pierwsze należy wyjaśnić, że lokaty są przeznaczone dla każdego, kto chce zadbać o swoje pieniądze i pomnażać zgromadzone oszczędności. Nie trzeba posiadać skomplikowanej wiedzy z dziedziny finansów, ekonomii, działań rynkowych oraz giełdowych. Większość zawiłych kwestii z łatwością wytłumaczy pracownik banku, który dobierze idealny produkt znajdujący się w ofercie oraz zaproponuje opcje dodatkowe. Dzięki temu środki będą pracować na lokacie i przynosić widoczne efekty w krótkim czasie. Obecnie wybór jest naprawdę duży i trudno podjąć stanowczą oraz przemyślaną decyzję.

Aby uniknąć wielogodzinnych analiz najlepiej udać się do siedziby Idea Banku, w której pracują specjaliści i są w stanie udzielić pomocy każdemu. Dla klientów indywidualnych przygotowali aż siedem lokat, które różnią się poszczególnymi parametrami, ale są okazyjne i bardzo chętnie zakładane. Obecnie największą popularnością cieszy się lokata HAPPY (oprocentowanie: 5%, okres obowiązywania: 3 miesiące, przedział kwotowy: 1 000 – 10 000 zł), ponieważ można ją założyć przez internet i nie wymaga otwierania konta bankowego. Duże zainteresowanie zbudza także lokata POWER (oprocentowanie: 3,6%, okres obowiązywania: 3 miesiące, przedział kwotowy: 1 000 – 1 000 000 zł), ponieważ może zostać odnowiona wielokrotnie i nie zmusza do korzystania z usług dodatkowych. Bezkonkurencyjna jest również jednodniowa lokata PING-PONG (oprocentowanie: 4%, okres obowiązywania: 1 dzień, przedział kwotowy: 1 000 – 20 000 zł), lokata STABILNA (oprocentowanie/okres obowiązywania: 2,9%/3 miesiące, 3%/6 miesięcy, 3%/12 miesięcy, przedział wotowy: 1 000 – 1 000 000 zł) oraz lokata SKARBONKA (okres obowiązywania: 6 lub 9 miesięcy, przedział kwotowy: 500 – 1 000 000 zł).

Z powyższych propozycji wynika, że każda lokata (www.ideabank.pl/klienci-indywidualni-lokaty) jest zmienna i bardzo elastyczna. Od samego zainteresowanego zależy, jakie wartości zostaną wprowadzone. Może decydować o sumie ulokowanych środków, oprocentowaniu oraz okresie obowiązywania. Oprócz tego otrzymuje internetowy dostęp do konta i może przez cały czas kontrolować zachodzące zmiany. To fantastyczne rozwiązanie, które daje gwarancję, że pieniądze są bezpieczne, a oszczędności nieustannie rosną.

Reasumując, lokaty to świetne rozwiązanie dla osób, które posiadają nawet niewielkie oszczędności (minimum 500 zł) i pragną je powiększać. Mają do dyspozycji szeroką ofertę i z pewnością znajdą satysfakcjonujące rozwiązanie.

You might also like

Wiadomości 0 Comments

32 mln prób ataków na 400 firm w 4 miesiące

W ciągu czterech miesięcy w 400 firmach w Stanach Zjednoczonych zanotowano 32 mln prób ataków – wynika z programu szacowania cyberzagrożeń firmy Fortinet. Najbardziej zagrożony jest sektor finansowy, w który wymierzonych było ponad 40

Prawo autorskie w prawie pracy

Istnieją pewne ograniczenia w prawach twórców do swoich dzieł. Jedno z nich ma miejsce wtedy, gdy twórca jest pracownikiem. Czy pracodawca ma prawo do utworów wykonywanych przez pracownika? Jeżeli tak

Wiadomości 0 Comments

Czemu sklepy internetowe zaopatrują się w kasy fiskalne?

W ostatnich latach powstało mnóstwo sklepów internetowych. Sprzedają różne przedmioty, głównie nieosiągalne na dużą skalę lub niespotykane w kraju. Kuszą niskimi cenami i szybko pozyskują wiernych klientów. Czy na podstawie

1 Comment

  1. agula
    30 grudnia, 15:51 Reply
    Obecnie wydaje mi się, że nie ma takiej lokaty, którą można by było wybrać, żeby była dobra dla nas. Nie oszukujmy się.

Leave a Reply